BİZ KİMİZ
Biz Kimiz 2018-04-09T21:20:59+00:00

Ankara protez saç uygulamaları ve protez saç bakımı üzerine faaliyete başlayan firmamız, 12 yıllık tecrübesi ile 2000 yılında kurulmuş ve uzun yılları aşkın süredir bir çok sistemi yapısında barındırmıştır. Geçen bu zamanda yurt dışındaki saçlandırma sistemlerini yakından takip ederek,insanların bu özel sorununa nasıl daha iyi çözüm üretilebileceği hakkında Ar-Ge çalışmalarını tamamladık. Sonunda ortaya ANKARA PROTEZ SAÇ gibi genç ve dinamik bir marka çıktı. Şimdi bütün enerjimizi, birikimimizi sizler için harcıyor, yeni sistemlerin takipçisi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

 Yaptığımız çalışmalarımızda %100 garanti veriyor ve fiyat konusunda müşterilerimizi korumaktayız. Müşterilerimizin sorunlarına yönelik yaptığımız çalışmalar ile bizler hakkındaki düşünceleri siz değerli müşterilerimize bırakıyoruz.
Ürün gamımız, %100 insan saçından mamül, doğal saç, peruk, postiş, çıtçıt takım, kaynak saç, keratin kaynak, boncuk kaynak, kaynak aksesuarlari ve sentetik saç ürünlerinden oluşmaktadır. Standart ürünlerimizin yanı sıra, firmamız siz müşterilerimize kişisel çözümler de bularak, toptan ve parekende satışlarına devam etmektedir
 
WhatsApp